Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai 2021-2022 m. m.

 

 

  

1.

Ašmenaitė Gintarė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

2.

Andrijauskienė Ilona

Anglų kalba

Mokytoja

3.

Auglytė Karolina

Šokis

Mokytoja

4.

Augulytė Akvilė

Šokis

Mokytoja

5.

Ažusienienė Jūratė

 

Mokytojo padėjėja

6.

Bacevičiūtė Janina

Lietuvių kalba

Mokytoja

7.

Bagdonienė Vilma

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

8.

Baranovski Ježi

Informacinės technologijos

Vyr. mokytojas

9.

Bečelytė Dalia

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

10.

Bražinskienė Dalė

 

Mokytojo padėjėja

11.

Buzienė Nijolė

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

12.

Černevičienė Jūratė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

13.

Dauknienė Jolanta

Anglų kalba

Vyr. mokytoja

14.

Delnickienė Nijolė

Lietuvių kalba ir literatūra

Vyr. mokytoja

15.

Gudelionienė Sigutė

Dailė

Mokytoja

16.

Gudvalienė Jūratė

 

Mokytojo padėjėja

17.

Jakimavičiūtė Jovita

 

Mokytojio padėjėja

18.

Jauniškienė Eglė

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

19.

Ignatavičiūtė-VoinilkaAsta

Socialinė pedagogė

Metodininkė

20.

Kalvinskienė Rima

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

21.

Kaminskas Dovydas

Fizinis ugdymas

Mokytojas

22.

Karkauskienė  Daiva

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

23.

Kekelija  Alisa

Anglų kalba

Vyr. mokytoja

24.

Kemeklienė Regina

 

Mokytojo padėjėja

25.

Kirpšaitė Aušrinė

 

Mokytojo padėjėja

26.

Koirovič Viktorija

Tikyba

Mokytoja

27.

Kondraškienė Monika Alina

Socialinė pedagogė, žmogaus sauga

Socialinė pedagogė, mokytoja

28.

Kuckaitė  Aurelija

Geografija

Vyr. mokytoja

29.

Kuklytė  Ramutė

Anglų kalba

Vyr. mokytoja

30.

Kulionytė Rasa

Anglų kalba

Mokytoja

31.

Lajevska Violeta

Istorija

Mokytoja

32.

Luzginienė  Asta

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

33.

Macevičienė  Janina

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

34.

Mažvilienė  Jūratė

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

35.

Mikalajūnas  Naglis

Technologijos

Vyr. mokytojas

36.

Miškinienė Asta

Logopedė

Metodininkė

37.

Mižutavičienė Valentina

Prancūzų kalba

Mokytoja

38.

Olenkovič Daiva

Chemija

Vyr. mokytoja

39.

Paškevičienė  Daiva

Biologija

Mokytoja metodininkė

40.

Pranckevičius Matas

Fizinis ugdymas

Mokytojas

41.

Praninskaitė Viktorija

Šokis

Mokytoja

42.

Pipinienė Jūratė

 

Mokytojo padėjėja

43.

Račinskienė Lina

Pradinis ugdymas

Mokytoja

44.

Radvilienė Rita

Psichologija

IV kategorijos psichologė

45.

Railienė  Margarita

Anglų kalba

Vyr. mokytoja

46.

Ramoškienė Liucina

Vokiečių kalba

Vyr. mokytoja

47.

Rėkuvienė  Rita

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

48.

Ribinskaitė  Loreta

Specialioji pedagogika

Metodininkė

49.

Rudminienė Aušra

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

50.

Ruškienė  Asta

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

51.

Rutkovskienė Dalia

Muzika

Vyr. mokytoja

52.

Ruzgaitė Urtė

Psichologija

IV kategorijos psichologė

53.

Shimaitienė  Alla

Rusų kalba

Vyr. mokytoja

54.

Smalinskinė Aušra

Matematika

Mokytoja-metodininkė

55.

Steponavičienė  Dalia

Technologijos

Vyr. mokytoja

56.

Šapkienė  Vida

Muzika

Vyr. mokytoja

57.

Šeputytė Loreta

Pradinis ugdymas

Mokytoja

58.

Tolkačiovaitė Ema

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja, mokytojopadėjėja

59.

Tomkuvienė  Rima

Istorija

Vyr. mokytoja

60.

Urbonienė Elona

Matematika, IT

Vyr. mokytoja

61.

Vilutienė  Aušra

Fizinis ugdymas

Vyr. mokytoja

62.

Vodčicienė  Irena

Matematika

Mokytoja metodininkė

63.

Zabelevičius  Aidas

Etika

Vyr. mokytojas

64.

Zdanavičienė  Gražina

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokytoja metodininkė

65.

Žavoronok  Halina

Matematika

Mokytoja metodininkė

66.

Žukauskienė Edita

Pradinis ugdymas

Vyr. mokytoja

Naujienos