2021-07-29

Paieška

Rekvizitai


Adresas: Mokyklos g. 9, 08413 Vilnius
Telefonas: (8 5) 269 7772 
Tel./faks: (8 5) 269 7203
El. paštas:
rastine@jeruzale.vilnius.lm.lt

Steigėjas:  Vilniaus miesto
savivaldybė

Progimnazijoje vykdomos pradinio ugdymo (1-4 klasės) ir pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies (5-8 klasės) programos, organizuojamas neformalusis ugdymas.

Mokomoji kalba: lietuvių.

Įstaigos kodas: 190000937


Pasiekimai PDF Print E-mail

2020-2021 mokslo metai

 

 

 

Saulė Grižaitė (8c kl.) nacionaliniame konkurse Geografijos kengūra 2021 pelnė Auksinės kengūros diplomą.

 

Ūla Navickaitė (8c kl.) nacionaliniame konkurse Geografijos kengūra 2021 pelnė Auksinės kengūros diplomą.

 

Ąžuolas Šleinius (8c kl.) nacionaliniame konkurse Geografijos kengūra 2021 pelnė Auksinės kengūros diplomą.

 

Patricija Ruzaitė (8b kl.) nacionaliniame konkurse Geografijos kengūra 2021pelnė Sidabrinės kengūros diplomą.

 

Dominykas Janeliūnas (6c kl.) 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų Kengūroje  laimėjo auksinį diplomą.

 

Akvilė Letukaitė (6c kl.) 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų Kengūroje  laimėjo oranžinį diplomą.

 

Akvilė Letukaitė (6c kl.) 5-8 klasių mokinių respublikiniame biologijos olimpiados etape  užėmė V vietą.

 

Kalbų kengūros (anglų kalba) 2021 prizininkai

 

Goda Petrauskaitė (5b kl.) Vilniaus m. 5 klasių mokinių diktanto „Auksinė plunksna“ konkurse užėmė II vietą.

 

Rokas Vainilaitis (2c kl.) tarptautiniame matematikos  konkurse  „Kengūra“ šalyje užėmė I vietą.


Ąžuolas Šleinius (8c kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą.

 

Akvilė Letukaitė (6c kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės  Kengūros diplomą.

 

Greta Sarpaliūtė (3a kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių kalbos Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą.


Rusnė Pilataitė (4d kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių kalbos Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą.

 

Jokūbas Baranskas (5c kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą.

 

Almilė Šernaitė (5d kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės  Kengūros diplomą.

 

Martina Notari (6d kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą.

 

Mantė Žymantaitė (6d kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės  Kengūros diplomą.

 

Lukas Vaičiulionis (8b kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Sidabrinės  Kengūros diplomą.

 

Patricija Ruzaitė (8b kl.) nacionaliniame konkurse Kalbų Kengūra (Lietuvių k. Kengūra 2021) laimėjo Oranžinės  Kengūros diplomą.

 

Eduardas Jokūbas Jablonskas (2d kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  I vietą.

 

Jokūbas Dijokas (3d kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  II vietą.

 

Tomas Yla (3d kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  II vietą.

 

Vilius Pecikonis (3a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  II vietą.

 

Julius Grigaliūnas (4a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  I vietą.

 

Dominykas Drobnys (4a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  III vietą.

 

Barbora Bartkutė (1a kl.) 1-5 klasių kūrybiniame konkurse „Kasdieninės mūsų maldos" užėmė III vietą.

 

Saulė Grižaitė (8c kl.) Nacionaliniame Č. Kudabos geografijos konkurse užėmė I  vietą.

 

Simonas Rimkevičius (6a kl.) Nacionaliniame Č. Kudabos geografijos konkurse užėmė I  vietą.

 

Liepa Girniūtė (7b kl.) nacionaliniame kalbų kengūros (lietuvių kalbos) Lyderių turo konkurse tapo nugalėtoja.

 

Akvilė Letukaitė (6c kl.) nacionaliniame kalbų kengūros (lietuvių kalbos) Lyderių turo konkurse tapo nugalėtoja.

 

Saulė Grižaitė (8c kl.) nacionalinėje geografijos olimpiadoje  laimėjo aukso medalį.

 

Rokas Petrulionis (8b kl.) nacionalinėje geografijos olimpiadoje  laimėjo bronzos medalį.

 

Akvilė Letukaitė (6c kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.


Liepa Troščenkaitė (7b kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje apdovanota pagyrimo raštu.

 

Aušrinė Žukauskaitė (7b kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje apdovanota pagyrimo raštu.

 

Brigita Lukoševičiūtė (5 d  kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  I vietą.

 

Valdonė Šleiniūtė (5 d  kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė II vietą.

 

Akvilė Letukaitė (6c  kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  I vietą.

 

Tomas Stašionis (8b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ respublikoje užėmė  III vietą.

 

Vilniaus Jeruzalės progimnazija  išrinkta TOP GIS MOKYKLA 2021

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ mokyklos GIS projekto kategorijoje 3-4 kl. mokinių projektas "Kur dingo Boružinis storagalvis" užėmė I vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ Nojaus Ūselio (4c kl.) projektas "Įdomūs faktai apie klajoklius, kurių nežinojote" pelnė I vietą 1-4 klasių kategorijoje (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

Šiam darbui specialią nominaciją skyrė Lietuvos geografų draugija.

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 5-6 klasių kategorijoje Dominyko Janeliūno (6c kl.), Manto Zumbricko (6c kl.), Manto Baltuškos (6c kl.) projektas  Vilniaus saugomos teritorijos užėmė I vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 5-6 klasių kategorijoje Saulės Kuprytės (6b kl.) projektas Gražiausi pasaulio paveikslai užėmė II vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 5-6 klasių kategorijoje Artūro Šerno (6b kl.) ir Domanto Dackio (6b kl.) projektas Pavojingi ir pražūtingi gamtos reiškiniai užėmė III vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Lukas Vaičiulionis (8b kl.) Nacionaliniame Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį” ADVENTUR 2021 tapo I laipsnio nugalėtoju.

 

Saulė Grižaitė (8c kl.) Nacionaliniame Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį” ADVENTUR 2021 tapo I laipsnio nugalėtoja.

 

Aušrinė Žukauskaitė (7b kl.) Nacionaliniame Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį” ADVENTUR 2021 tapo III laipsnio nugalėtoja.

 

Liepa Girniūtė (7b kl.) Nacionaliniame Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį” ADVENTUR 2021 tapo III laipsnio nugalėtoja.

 

Liepa Girniūtė (7b kl.) 2020 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje pelnė diplomą.

 

Saulė Grižaitė (8c kl.) 2020 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje pelnė diplomą.

 

Saulė Grudzinskaitė (8c kl.) 2020 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje pelnė diplomą.

 

Lėja Galkauskaitė (8c kl.) 2020 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje pelnė diplomą.

 

Ūla Navickaitė (8c kl.) 2020 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje pelnė diplomą.

 


2019-2020 mokslo metai

 

 

Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimų konkursas

 

Aistė Klibavičiūtė  (8c kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ užėmė 2 vietą.

 

Tadas Griškevičius (6b kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ užėmė 3 vietą.


Augustė Rudokaitė (8b kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ pelnė paskatinamąją vietą.


Martynas Poška (5d kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ pelnė paskatinamąją vietą.


Martina Notari (5d kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ pelnė paskatinamąją vietą.


Justė Kisieliūtė (6b kl.) nacionaliniame Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“pelnė paskatinamąją vietą.

 

Jokūbas Dijokas (2 d kl.) respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė 1 vietą.

 

Margarita Gikniūtė (2 d kl.) respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė 1 vietą.

 

Adomas Voinilko (4 c kl.) respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė 1 vietą.

 

2020 m. kalbų kengūros prizininkai


2020 m. gamtos kengūros prizininkai

 

Martyna Pociūtė (2a kl.) Pasaulio pažinimo olimpiadoje Mano gaublys“ užėmė pirmąją vietą.

 

Tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių - dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“, kuris vyko Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje, Greta Sarpaliūtė (2a kl.) tapo laureate.


Respublikiniame konkurse  „Istorijos kengūra 2020“  Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo  Dominykas Aldonis (8c kl.).

 

Respublikiniame konkurse „Geografijos kengūra 2020 Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo Justinas Letukas (8a kl.), Oranžinės Kengūros diplomą - Dominykas Aldonis (8c kl.).

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ mokyklos GIS projekto kategorijoje 3c klasės projektas Vilnius arklinio tramvajaus keleivių akimis užėmė I vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 5-6 klasių kategorijoje Kamilės Prušinskaitės (6c kl.) ir Tado Griškevičiaus (6b kl.) projektas Pasaulio kasyklų lobiai užėmė I vietą (projektą galite pažiūrėti  paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 7-8 klasių kategorijoje 8a klasės mokinių: Pijaus Gumbaragio, Tautvydo Januškos, Ryčio Slavinsko projektas Pastarojo šimtmečio pasaulio įvykiai užėmė I vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)

 

Respublikiniame kūrybinių žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“ 7-8 klasių kategorijoje Luko Vaičiulionio (7b kl.), Nato Kemežio (7b kl.), Saulės Grižaitės (7c kl.) projektas Įdomiosios geografijos pėdsakais užėmė III vietą (projektą galite pažiūrėti paspaudę nuorodą)


Mokyklos tinklinio komanda: R.Dzeventkauskas  (8a kl.), R.Slavinskas  (8a kl.), M.Verseckas (8a kl.), T.Januška  (8a kl.), P.Gumbaragis (8a kl.), M.Orvydas (8c kl.), D.Kaulius( 8b kl.) Vilniaus m. mokyklų žaidynių tinklinio varžybose užėmė I vietą.

 

Povilas Velaikis (7a kl.), Joris Driukas (7a kl.), Arnoldas Narunas (7a kl.), Benediktas Verkovskis (7c kl.) 2019-2020 metų Vilniaus mokyklų žaidynių stalo teniso (vaikinų) varžybose užėmė II vietą.

 

Matas Bernatavičius (4d kl.) Vilniaus m. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies“ tapo II etapo nugalėtoju.

 

Rytis Stulpinas (2e kl.) kūrybinių darbų konkurse „Kodėl aš myliu Vilnių?“ tapo laureatu.


Kasparas Pociūnas (2e kl.) kūrybinių darbų konkurse „Kodėl aš myliu Vilnių?“ tapo laureatu.

 

Liepa Girniūtė (6b kl.) nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ laimėjo I vietą.

 

Dominykas Aldonis (8c kl.) nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ laimėjo I vietą.

 

Justinas Letukas (8a kl.) nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ laimėjo II vietą.

 

Antrų klasių komanda (Jokūbas Dijokas (2d kl.), Justas Jankevičius (2d kl.), Kotryna Kairytė (2c kl.), Motiejus Žukas (2c kl.) Vilniaus mokyklų šachmatų varžybose užėmė III-ąją vietą.

 

Patricija Ruzaitė (7b kl.) lietuvių kalbos olimpiadoje „Kings" Respublikoje užėmė III vietą.

 

Almilė Šernaitė (4d kl.) lietuvių kalbos olimpiadoje „Kings" Respublikoje užėmė III vietą.

 

Gabrielė Jarmalaitė (4a kl.) Vilniaus m. 4 klasių mokinių diktanto konkurse užėmė II vietą.

 

Akmėja Brusokaitė (3a kl.) Vilniaus m. 3 klasių mokinių diktanto konkurse užėmė 5 vietą.

 

Justina Pamakštytė (7b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 11-tą vietą, Vilniaus mieste – 6 vietą.

 

Edita Staniūtė (2b kl.) Vilniaus m. 2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkurse „Atrask rašto paslaptį“ užėmė I vietą.

 

Šiuolaikinio šokio grupė „GUMA“ šokio festivalyje „Ant stogo 2019“ užėmė II vietą.

 

Šiuolaikinio šokio grupė „Light“ šokio festivalyje „Ant stogo 2019“ užėmė II vietą.

 

 


2018-2019 mokslo metai

 

Nikolas Petenko (6a kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse  „Kengūra“ respublikoje užėmė 14 vietą.

 

Justina Pamakštytė (6b kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse  „Kengūra“ respublikoje užėmė 48 vietą.

 

Saulė Grižaitė (6c kl.) Nacionaliniame Č. Kudabos geografijos konkurse užėmė 5  vietą.

 

Tomas Stašionis (6b kl.) Vilniaus miesto 6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 2 vietą.

 

Aistė Klibavičiūtė (7c kl.) nacionaliniame konkurse "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" užėmė 1 vietą.

 

6b klasė tapo nacionalinio VDI (Valstybinės darbo inspekcijos) konkurso nugalėtoja ir pelnė nominaciją „Saugiausia klasė 2019“.

 

Kalbų KENGŪROS rezultatai

 

Elena Navickaitė (8a kl.) Vilniaus miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 5 vietą

 

Justina Pamakštytė (6b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2019“ užėmė 1 vietą

 

T.Dzeventkauskas (5c kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2019“ užėmė 3 vietą

 

Rapolas Velaikis (8b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2019“ užėmė 3 vietą


Emilis Duko (8b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2019“ užėmė 3 vietą

Agnė Buinovskytė (3e kl.) Vilniaus m. III  klasių mokinių kūrybiniame anglų kalbos konkurse „All about animals“ tapo laureate

 

Austėja Narkevičiūtė (8b kl.) Vilniaus m. aštuntų klasių mokinių rašinio konkurse „(Ne) laiminga pirmoji meilė“ užėmė 3 vietą

 

Liepa Girniūtė (5b kl.) Vilniaus miesto 5-ų klasių mokinių diktanto konkurse „Auksinė plunksna 2019“ užėmė 1 vietą

 

Šiuolaikinio šokio grupė „LIGHT“ tarptautiniame šokių festivalyje SPACE 2019 užėmė 2 vietą

 

Šiuolaikinio šokio grupė „GUMA“ tarptautiniame šokių festivalyje SPACE 2019 užėmė 2 vietą


Šiuolaikinio šokio grupė „LIGHT JUNIORS“ tarptautiniame šokių festivalyje SPACE 2019 užėmė 2 vietą


Urtė Morkūnaitė (1e kl.) Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus organizuotame  mokinių piešinių konkurse „Viešoji  tvarka Vilniuje“ tapo II-ojo etapo nugalėtoja.

 

Šiuolaikinio šokio grupė „LIGHT“ tarptautiniame šokių konkurse SHOCK už šokį „Tai Tu“ laimėjo 2 vietą

 

Šiuolaikinio šokio grupė „GUMA“ vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje Dance box 2019 už šokį „Laumės“ laimėjo GRAND PRIX

 

Šiuolaikinio šokio grupė „GUMA“ vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje Dance box 2019 už šokį „Kaip skamba tavo gyvenimas?“ laimėjo laureato diplomą

 

Luko Vaičiulionio (6 b kl.) ir Nato Kemėžio (6 b kl.) žemėlapis „Mokyklos geografijos muziejaus vertybės“ respublikiniame konkurse „MANO ŽEMĖLAPIS LIETUVAI“ 5-6 klasių kategorijoje  užėmė 1-ą vietą

Pažiūrėti.

 

6c klasės mokinių: Saulės Grižaitės, Ūlos Navickaitės ir Austėjos Gervinskaitės žemėlapis „Uolienų ir mineralų kolekcijos paslaptys“ respublikiniame konkurse „MANO ŽEMĖLAPIS LIETUVAI“ 5-6 klasių kategorijoje užėmė 3 vietą

Pažiūrėti.

 

7a klasės mokinių: Justino Letuko, Roko Dzeventkausko, Igno Paleko žemėlapis „Pamokose atgyjantys senovės buities daiktai“ respublikiniame konkurse „MANO ŽEMĖLAPIS LIETUVAI“ 7-8 klasių kategorijoje užėmė 3 vietą

Pažiūrėti.


Rusnė Pilataitė (2d kl.)  Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies“ tapo II-ojo etapo nugalėtoja

 

Matas Bernatavičius (3d kl.) Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies“ II-ajame etape pelnė simpatijų prizą

 

Jeruzalės progimnazijos 8b klasės komanda  (Kašėtaitė Emilija Tėja, Narkevičiūtė Austėja, Ramanauskas Matas, Simutytė Julija, Vildžiūnaitė Kotryna Marija) VILNIAUS miesto ir rajono 7-8 klasių mokinių protų  mūšyje  „TIKĖJIMO ASAS“ užėmė 2 vietą

 

Austėja Narkevičiūtė (8b kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse užėmė paskatinamąją vietą (pateko tarp 10 geriausiųjų)

 

Vesta Vaškelytė (4b kl.) Vilniaus miesto 4 klasių mokinių diktanto konkurse užėmė 2 vietą

 

Žemyna Kričėnaitė (4b kl.) tapo kūrybinių darbų konkurso „SPALVOTI ŽODŽIAI” laureate

 

Justinas Letukas (7a kl.)  nacionalinio konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ I ture užėmė 2 vietą


Goda Miežytė (1e kl.) degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Kuo būsiu, kai užaugsiu“ užėmė 1 vietą


Mila Stankevičiūtė (1e kl.) degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Kuo būsiu, kai užaugsiu“ užėmė 2 vietą 

 

 

 

2017-2018 mokslo metai

 

 

 

Kalbų KENGŪROS rezultatai

 

Geografijos KENGŪROS rezultatai

 

Justinas Letukas (6a kl.)  Nacionaliniame Č. Kudabos geografijos konkurse užėmė V vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

 

Tomas Stašionis (5b kl.) Vilniaus miesto 5 klasių mokinių diktanto konkurse "Auksinė plunksna" užėmė V vietą (mokytoja I. Gustienė).

 

Justina Pamakštytė (5b kl.) Nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ užėmė I vietą (mokytoja I. Gustienė).

 

Justinas Letukas (6a kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ pateko į geriausiųjų 50-tuką (14 vieta) (mokytoja H.Žavoronok).

 

Justina Pamakštytė (5b kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ pateko į geriausiųjų 50-tuką (50 vieta)(mokytoja R.Lubienė).

 

Adomas Voinilko (2c kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ pateko į geriausiųjų 50-tuką  (mokytoja L.Šeputytė).

 

Jovilė Rackevičiūtė (7b kl.) Vilniaus miesto mokinių žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmė II vietą ( mokytoja A. Vilutienė).

 

Justinas Letukas (6a kl.) Vilniaus miesto šeštų klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) olimpiadoje užėmė VI vietą (mokytoja G. Zdanavičienė).

 

Ugnius Šimkevičius (4c kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2018“ tarp 4 klasių mokinių užėmė I vietą (mokytoja A. Ruškienė).

 

Rapolas Velaikis (7b kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2018“ tarp 7 klasių mokinių užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė).

 

Justina Pamakštytė (5b kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2018“ tarp 5 klasių mokinių užėmė III vietą (mokytoja R.Lubienė).

 

Akvilė Letukaitė (3c kl.) Vilniaus miesto 3 klasių mokinių matematikos olimpiadoje  užėmė III vietą (mokytoja E.Jauniškienė).

 

Adomas Paulikas (4c kl.) Vilniaus miesto 4  klasių matematikos  olimpiadoje užėmė VI vietą (mokytoja A. Ruškienė).

 

Dominykas Aldonis (6c kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja D. Paškevičienė).

 

Saulė Grižaitė (5c kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų olimpiadoje apdovanota pagyrimo raštu (mokytoja D. Paškevičienė).

 

Šiuolaikinio šokio grupė „LIGHT“ Lithuania show dance and contemporary dance 2018 čempionate laimėjo V vietą (vadovė L. Banaitytė).

 

Šiuolaikinio šokio grupė „GUMA“ Lithuania show dance and contemporary dance 2018 čempionate laimėjo II vietą (vadovė L. Banaitytė).

 

7b  klasės mokiniai: Joris Baležentis, Austėja Narkevičiūtė, Agnė Mozerytė žemėlapių konkurse, „Mano žemėlapis Lietuvai“ laimėjo II vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

 

Vesta Vaškelytė (3b kl.)  Vilniaus miesto III klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė IV vietą (mokytoja Vita Černienė).

 

Adomas Paulikas (4c kl.) Vilniaus miesto 4 klasių smalsių mokinių olimpiadoje užėmė IV vietą (mokytoja A. Ruškienė).

 

Martynas Verseckas (6a kl.)  Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja Alla Shimaitienė).

 

Aloyzas Linkevičius (7c kl.) Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjo paskatinamąjį prizą (mokytoja I.Gustienė).

 

Emilija Tėja Kašėtaitė (7b kl.) Kalbų Kengūros (lietuvių kalba) Lyderių ture apdovanota pagyrimo raštu (mokytoja R. Rėkuvienė).

 

Vesta Vaškelytė (3b kl.) Vilniaus miesto 3 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė I vietą (mokytoja V. Černienė).

Liepa Girniūtė (4b kl.) Vilniaus miesto 4 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė IV vietą (mokytoja A. Urbietytė – Raižienė).

 

Justinas Letukas (6a kl.) NMA 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja H.Žavoronok).

 

Erikas Sverbinenko (4a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 22-tą vietą, Vilniaus mieste – 6 vietą (mokytoja I.Dutkevičienė).

 

Joris Baležentis (7b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 25-tą vietą, Vilniaus mieste – 7 vietą (mokytoja E.Urbonienė).

 


Dovydas Unikauskas (4a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė 30 vietą (mokytoja I.Dutkevičienė).

 


Jonas Sabeika (4a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė 34 vietą (mokytoja I.Dutkevičienė).

 

 

Justina Pamakštytė (5b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė 34 vietą (mokytoja E.Urbonienė).

 

 

Šiais mokslo metais 6a klasės mokinys Justinas Letukas (6a kl.) (klasės vadovė G. Zdanavičienė) dalyvavo LRT Nacionaliniame konkurse „Lietuvos tūkstantmečio vaikai". Mokinys tapo I turo nugalėtoju, o finale užėmė II vietą. Justinas laimėjo gamtos ir žmogaus EMA pratybų licencijas visai klasei.
Sveikiname Justiną Letuką – Nacionalinio konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai" II vietos laimėtoją!

 

 

 

2016-2017 mokslo metai

 

Rusnė Satkauskaitė (5c kl.)  Vilniaus miesto 5-6 klasių  mokinių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė IV vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Kotryna Marija Vildžiūnaitė (6b kl.)  Vilniaus miesto 6 klasių  mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė I vietą  (mokytoja R. Rėkuvienė)

 

Elena Navickaitė (6a kl.) Vilniaus miesto 6 klasių  mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja G. Zdanavičienė)

 

Kamilė Kuociūtė (8c kl.) Vilniaus miesto 8 klasių  mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja G. Zdanavičienė)

 

Elena Navickaitė (6a kl.)  Vilniaus miesto 6 klasių  mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 10 vietą  (mokytoja G. Zdanavičienė)

 

Rapolas Velaikis (6b kl.)  Vilniaus miesto 6 klasių  mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą  (mokytoja I. Vodčicienė)

 

Justina Pamakštytė (4a kl.) Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje užėmė IV vietą (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Progimnazijos mokinys ir Vilniaus sporto mokyklos „Tauras" auklėtinis Laurynas Stravinskas 6c tapo Lietuvos tinklinio U-14 čempionato nugalėtoju. Progimnazijos mokiniai ir Vilniaus sporto mokyklos „Tauras" auklėtiniai Matas Balaišis 5b, Dominykas Kaulius 5b, Rytis Slavinskas 5a ir Martinas Verseckas 5a tapo Lietuvos tinklinio U-13 čempionato nugalėtojais. Nugalėtojų treneris Kęstutis Galdikas.

 

2017 m. Kalbų Kengūros prizininkai

 

Greta Duko (8a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 užėmė I vietą (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Justina Pamakštytė (4a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Saulė Grudzinskaitė (4a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Tomas Stašionis (4a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Justinas Letukas (5a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja H.Žavoronok)

 

Rokas Dzeventkauskas (5a kl.) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2017 pateko į geriausiųjų dešimtuką (mokytoja H.Žavoronok)

 

Vilniaus miesto 6-7 klasių moksleivių Lengvosios atletikos keturkovės   varžybose berniukų komanda: A.Nakrošis (7b kl.), D.Buganov (7c kl.), R.Lekerauskas (7c kl.), J.Kavaliauskas (7c kl.), A.Linkevičius (6c kl.),  D.Šernas (7b kl.) užėmė I vietą (mokytoja A.Vilutienė)

 

Vilniaus miesto 6-7 klasių moksleivių Lengvosios atletikos keturkovės   varžybose mergaičių komanda: L.Maldeikytė (7c kl.), U.Sirutavičiūtė (7b kl.), I.Raškauskaitė (7b kl.), E.Mitkutė (7a kl.), J.Rackevičiūtė (6b kl.), E.Lukoševičiūtė (6c kl.) užėmė III vietą (mokytoja A.Vilutienė)

 

Vilniaus miesto 3-4 klasių moksleivių lengvosios atletikos trikovės varžybose berniukų komanda: Ignas Zaveckas (4a kl.), Airidas Petraitis (4a kl.), Joris Driukas (4d kl.), Nikolas Petenko (4d kl.), Jonas Tamulevičius (4a kl.) užėmė I vietą (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Jeruzalės progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė Light" Tarptautiniame  šokio festivalyje  2017 užėmė I vietą (vadovė L.Banaitytė)

 

Jeruzalės progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė Guma" Tarptautiniame  šokio festivalyje 2017 užėmė III vietą (vadovė L.Banaitytė)

 

Vilniaus miesto kvadrato varžybose 3-4 klasių komanda (Airidas Petraitis (4a kl.), Dovydas Kareckas (4a kl.), Justė Staveckaitė (4a kl.), Faustė Dumanė (4a kl.), Ingrida Kalasauskaitė (4a kl.), Ugnė Švalkutė (4a kl.), Nikolas Petenko (4d kl.), Joris Driukas (4d kl.), Edmundas Kunca (4d kl.), Karolis Žiukas (4d kl.), Gabrielė Sinkevičiūtė (4d kl.) ir Emilija Peciukonytė (3b kl.) užėme III-ąją vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Akvilė Letukaitė (2c kl.) Vilniaus m. 2 klasių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja E. Jauniškienė)

 

Adomas Paulikas (3c kl.) Vilniaus m. 3 klasių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja A. Ruškienė)

 

Justina Pamakštytė (4a kl.) Vilniaus m. 4 klasių matematikos olimpiadoje užėmė IV vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Justina Pamakštytė (4a kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių matematikos turnyre „Magis"  užėmė I-ąją vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Adrian Klimaševski (6b kl.) respublikiniame GIs (geografinių informacinių sistemų) konkurse „Mano Žemėlapis Lietuvai" laimėjo III vietą (6-tų klasių kategorijoje) (mokytoja A.Kuckaitė)

 

Elena Navickaitė (6a kl.) respublikiniame matematikos ir informacinių technologijų konkurse „Piešinys = matematikos uždavinys" surinko daugiausia interneto svetainės www.superit.lt lankytojų balsų tarp 6-tų klasių mokinių (mokytoja H.Žavoronok)

 

Adomas Nakrošis (7b kl.) VIII - osiose Tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „VMSC taurė - 2017" šuolio į tolį rungtyje užėmė I vietą

 

Adomas Nakrošis (7b kl.) VIII - osiose Tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „VMSC taurė - 2017" 60 m rungtyje užėmė III vietą

 

Tomas Stašionis (4a kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių pasaulio pažinimo olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja. J. Mažvilienė)

 

Greta Duko (8a kl.) Vilniaus m. Kalėdiniame tiesinių lygčių sprendimo turnyre užėmė II vietą (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Jeruzalės progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė Guma" Tarptautiniame baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje - konkurse "Allegro 2016" užėmė II vietą (vadovė L.Banaitytė)

 

Jeruzalės progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė Light" Tarptautiniame baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje - konkurse "Allegro 2016" užėmė III vietą (vadovė L.Banaitytė)

 

Greta Duko (8a kl.) Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Joris Baležentis (6b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 15-tą vietą, Vilniaus mieste - 6 vietą (mokytoja N.Dulskienė).

 

Greta Duko (8a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 22-ą vietą, Vilniaus mieste - 10 vietą (mokytoja N.Dulskienė).

 

Agnė Laukaitė (6b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė  26-tą vietą (mokytoja N.Dulskienė).

 

Tajus Šliužas (7a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė  27-tą vietą (mokytoja N.Dulskienė)


Artūras Šernas (2b kl.) tapo Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso nugalėtoju (mokytoja Vita Černienė).

Adomas Nakrošis (7b kl.) Vilniaus m. sporto centro vaikų lengvosios atletikos varžybose Greičiau, toliau, 60 m rungtyje laimėjo I vietą.


Jeruzalės progimnazijos moksleiviai Galentas Finevičius, Gabrielius Paškevičius, Kajus Žilinskas, Nojus Petrauskas  Lietuvos vaikučių regbio pirmenybėse užėmė aukštą antrą vietą.

 


Emilija Erciūtė regbio vaikų amžiaus grupės Lietuvos pirmenybėse ir Lietuvos mokinių pirmenybėse iškovojo bronzos medalius.



Darius Paketuras, Marijus Narvoiš, Renatas Gotovskis  tapo Lietuvos regbio Jaunučių pirmenybių, Lietuvos Regbio 7 čempionato, Lietuvos regbio Vilčių žaidynių ir Lietuvos mokinių pirmenybių  vicečempionais.


2015-2016 mokslo metai

 

 

 

Karolis Viduto (6b kl.) XXII Tarptautiniame elektronikos konkurse (jaunesniųjų grupėje) užėmė II vietą

 

Emilija Tėja Kašėtaitė (5b kl.) Vilniaus m. 5 klasių mokinių diktanto konkurse „Auksinė plunksna“ užėmė IV vietą (mokyt. R. Rėkuvienė)

 

Kotryna Marija Vildžiūnaitė (5b kl.) Vilniaus m. 5 klasių mokinių diktanto konkurse „Auksinė plunksna“ užėmė V vietą (mokyt. R. Rėkuvienė)

 

Karolis Gritėnas (8c kl.) Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė IV vietą (mokyt. G. Zdanavičienė)

 

Mokyklos sporto komanda Vilniaus Liepkalnio pagrindinės mokyklos sporto šventėje „Aš už Lietuvą“ laimėjo I vietą (mokytojas V.Daugnora)

 

Kalbų kengūros prizininkai 2016 m.

 

Emilis Duko (5a kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2016 užėmė II vietą (mokytoja H.Žavoronok)

 

Justina Pamakštytė (3e kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2016 pateko į šalies dešimtuką ir buvo apdovanota padėkos raštu (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Greta Duko (7a kl.) Tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2016 pateko į šalies dešimtuką ir buvo apdovanota padėkos raštu (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Greta Duko (7a kl.) tapo Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II-jo etapo laureate ir buvo apdovanota pagyrimo raštu (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Vaidas Čibiras (8c kl.) tapo Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II-jo etapo laureatu ir buvo apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja A.Daugialienė)

 

Paulius Lučiūnas (8c kl.) tapo Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados II-jo etapo laureatu ir buvo apdovanotas pagyrimo raštu(mokytoja A.Daugialienė)


Aloyzas Linkevičius (5c kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Ula Linkevičiūtė (8a kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų olimpiadoje užėmė V vietą (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Karolis Gritėnas (8c kl.) XVI Nacionaliniame Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 17-tą vietą (mokytoja A.Kuckaitė)

 

Dominykas Aldonis (4c kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja I.Adelbergienė)

 

6-7 klasių mokinių komanda: Natas Savickas (7c kl.), Dominykas Bankauskas (7a kl.), Adomas Nakrošis (6b kl.), Julius Kavaliauskas (6c kl.) Vilniaus m. lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmė III vietą (mokytoja A.Vilutienė)

 

Greta Duko (7a kl.) nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ tapo septintų klasių I vietos nugalėtoja  (mokytoja I. Gustienė)

 

Justina Pamakštytė (3e kl.) Vilniaus m. 3 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Tomas Stašionis (3e kl.) Vilniaus m. 3 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje užėmė 10 vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Adomas Nakrošis (6b kl.) Vilniaus m. lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse 60 m. rungtyje laimėjo I vietą

 

Adomas Nakrošis (6b kl.) Vilniaus m. lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse 200 m. rungtyje laimėjo I vietą

 

Gintarė Kaubrytė (5a kl.) tapo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso  finalininke

 

Liepa Girniūtė (2b kl.)  tapo Vilniaus miesto 1- 4 klasių  mokinių meninio skaitymo konkurso “Ir knyga mane augina“  II-ojo etapo laureate (mokytoja A. Urbietytė - Raižienė)

 

Vytenis Tumėnas (3c kl.) Vilniaus miesto 1- 4 klasių  mokinių meninio skaitymo konkurso “Ir knyga mane augina“  II-ajame etape pelnė specialiąją „Pelėdos“ mokyklos nominaciją (mokytoja J. Macevičienė)

 

Adrija Jadkonytė (7a kl.) Vilniaus apskrities matematikos - informacinių technologijų piešinių konkurse „Piešinyje paslėptas matematikos uždavinys" užėmė II vietą (mokytojos I.Vodčicienė ir N.Dulskienė). Pažiūrėti piešinį.

 

Aloyzas Linkevičius (5c kl.)  Vilniaus miesto mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjo paskatinamąją vietą (mokytoja I. Gustienė)

 

Greta Duko (7a kl.) Respublikiniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvos miestus" tapo nugalėtoja (mokytoja A.Kuckaitė)

 

Pradinių klasių rinktinė Vilniaus m. estafečių varžybų "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" pirmajame etape užėmė III-ąją vietą (mokytoja J. Mažvilienė)

 

Projekto „Etnografiniai Lietuvos regionai“ dalyviai  Vilniaus miesto 8-12 klasių mokinių etnografinėje konferencijoje – konkurse užėmė I vietą (mokytojos G.Zdanavičienė ir I.Gustienė)

 

Ieva Daugialaitė (7a kl) Vilniaus m. eilėraščių konkurse „Labai paprastas konkursas 2015" tapo laureate (mokytoja I.Gustienė)

 

Greta Duko (7a kl) Vilniaus m. eilėraščių konkurse „Labai paprastas konkursas 2015" tapo laureate (mokytoja I.Gustienė)

 

Martyna Dauksevičiūtė (8c kl) Vilniaus m. eilėraščių konkurse „Labai paprastas konkursas 2015" tapo laureate (mokytoja G.Zdanavičienė)

 

3-4 klasių mokinių rinktinė Vilniaus miesto moksleivių kvadrato I-ojo etapo varžybose užėmė II-ąją vietą (mokytoja Jūratė Mažvilienė)

 

7a klasė ir 8c klasė lietuvių kalbos projekto „Etnografiniai Lietuvos regionai“ Vilniaus miesto 8-12 klasių etnografinėje konferencijoje – varžytuvėse užėmė I vietą (mokytojos I. Gustienė ir G. Zdanavičienė)

 

Martynas Kulys (7a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 31-ą vietą, Vilniaus mieste - 8 vietą (mokytoja N.Dulskienė)

 

Paulius Lučiūnas (8c kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė 17-tą vietą (mokytoja N.Dulskienė)

 

Greta Duko (7a kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė  18-tą vietą (mokytoja N.Dulskienė)

 

5b klasės mokiniai: A. Mozerytė, A. Laukaitė, J. Rackevičiūtė, J. Simutytė, J. Baležentis konkurse „Mes – policijos bičiuliai“ I etape užėmė III vietą (mokyt. D. Paškevičienė, soc. pedagogė A. Ignatavičiūtė).

2014-2015 mokslo metai

 

Kalbų "Kengūros" prizininkai 2015

 

Greta Duko (6d kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Greta Duko (6d kl.) respublikiniame Č.Kudabos  geografijos konkurse užėmė 13 vietą (mokytoja A.Kuckaitė)

 

Agnė Laukaitė (4b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 19 vietą  (dalyvavo 13522 mokiniai) (mokytoja V.Černienė)

 

Vaidas Čibiras (7c kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 25 vietą  (dalyvavo 6706 mokiniai) (mokytoja A.Daugialienė)

 

Emilis Duko  (4d kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 35 vietą  (dalyvavo 13522 mokiniai) (mokytoja J.Kaubrienė)

 

Justina Pamakštytė (2e kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 50 vietą  (dalyvavo 12502 mokiniai) (mokytoja J.Mažvilienė)

 

Nerijus Nečiūnas (4e kl.) tapo nacionalinio  ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ nugalėtoju (mokyt. L. Kašėtienė)

 

Kasparas Urbonas (8b kl.) Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė I vietą (mokytoja R. Rėkuvienė)

 

Artūras Vellemaa (8b kl.) Vilniaus miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė VII vietą (mokytoja R. Rėkuvienė)

 

Aivaras Kuzmickas (7c kl.) Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė IX vietą (mokytoja G. Zdanavičienė)

 

Ula Linkevičiūtė (7d kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja Dž. Tvaronienė)

 

Artūras Vellemaa (8b kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje buvo apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja D. Paškevičienė)

 

Rusnė Satkauskaitė (3c kl.) Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. I. Adelbergienė)

 

Julius Stukas (4b kl.) Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 10 vietą (mokyt. M. Railienė)

 

Greta Juodinytė (3b kl.) Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 7 vietą (mokyt. J. Dauknienė)

Karolina Čekavičiūtė (6c kl.) Gamtos mokslų "Kengūroje" laimėjo auksinį diplomą (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Greta Duko (6d kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą (mokytoja I.Vodčicienė)

 

Paulius Lučiūnas (7c kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje tapo laureatu (mokytoja A.Daugialienė)

 

Vaidas Čibiras (7c kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Pangea -2015" užėmė 7 vietą (mokytoja A.Daugialienė)

 

Paulius Lučiūnas (7c kl.) tarptautiniame matematikos konkurse "Pangea -2015" užėmė 10 vietą (mokytoja A.Daugialienė)

 

Martyna Mrazauskaitė (6d kl.) Vilniaus miesto 6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. I. Gustienė)

 

Kamilė Kuociūtė (6b kl.) Vilniaus miesto 6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė V vietą (mokyt. G. Zdanavičienė)

 

Justinas Letukas (3d kl.) Vilniaus miesto 3 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė V vietą (mokyt. V. Tiriuvienė)

Kotryna Marija Vildžiūnaitė (4b kl.) Vilniaus miesto 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė IV vietą (mokyt. V.Černienė)

Ula Linkeviiūtė (7d klasė) Vilniaus m. mokinių 66-ųjų olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose 400 m rungtyje užėmė trečiąją vietą (mokyt. J. Mažvilienė)

 

Ūla Navickaitė (2c kl.), tapo respublikinio pradinių klasių mokinių dailės darbų parodos – konkurso nugalėtoja (mokytoja J. Macevičienė)

 

Dainų ir šokių ansamblis „Patrepsėlis“, Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių šokių konkurse „Šokim, šokim, nesustokim“ užėmė III vietą (vadovė R. Šimėnienė)

 

Justinas Letukas (3d kl.) Vilniaus miesto matematikos olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Violeta Tiriuvienė)

 

Rusnė Martinonytė (2b kl.) Vilniaus miesto matematikos olimpiadoje užėmė V vietą (mokyt. Renata Palubinskienė)

 

Aloyzas Linkevičius (4e kl. ) tapo respublikinio gamtamokslinio mokinių konkurso „Žvilgsnis į supantį pasaulį“  laureatu (mokytoja L. Kašėtienė)

 

Mokyklos 5-8 klasių komanda „Bankininkai" (Š.Gedminas 5d kl., P.Radinskaitė 6b kl., R.Gervytė 7d kl., D.Kemėžytė 8b kl., G.Kanapienis 8b kl.). „Eurolygos" protų kovose Respublikoje laimėjo I vietą (mokytoja A.Kuckaitė)

 

Augustinas Rimkevičius (4b kl.) Vilniaus miesto 4 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė V vietą (mokytoja Vita Černienė)

Salomėja Kazlauskaitė (3b kl.) Vilniaus miesto 3 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė V vietą (mokytoja Daiva Karkauskienė)

Dainora Vasiliauskaitė (2b kl.) Vilniaus miesto 2 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė IV vietą (mokytoja Renata Palubinskienė)

 

Ieva Podolskytė (7c kl.), Gabija Agejevaitė (6d kl.), Marija Lučkaitė (6d kl.), Augusta Spėčiūtė (8d kl.) bei Paulina Knietaitė (8d kl.) Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konkurse „Labai paprastas konkursas“ tapo laureatėmis (mokytojos G. Zdanavičienė ir I. Gustienė)

 

Gabija Kurkulytė (8b kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė IV vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Paulius Mickys (8b kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė IV vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Gedmantas Gedminas (8d kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė IV vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Kristijonas Stakionis (8b kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė V vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Nojus Šimkus (8d kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė V vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Žygimantas Jucius (8d kl.) Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje Vilniaus apskrityje užėmė V vietą  (mokytoja D.Paškevičienė)

 

Greta Duko (6d kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 29-tą vietą, Vilniaus mieste - IV vietą (mokytoja N.Dulskienė)

 

Paulius Lučiūnas (7c kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 33-ią vietą, Vilniaus mieste - 13 vietą (mokytoja N.Dulskienė)

 

Ieva Peciukonytė (4d kl.) Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių piešinių konkurse „Rudens spalvų šokis“ pelnė simpatijų prizą (mokytoja Jūratė Kaubrienė)

 

Gintarė Kaubrytė (4d kl.)  tapo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių (4 kl. grupėje) dailyraščio konkurso nugalėtoja (mokytoja J. Kaubrienė)

 

Mokykla sėkmingai dalyvavo Tarptautiniame matematikos ir gamtos mokslų IEA TIMSS 2015 bandomajame tyrime

IEA TIMSS 2015 bandomojo tyrimo rezultatai (4 klasė).

IEA TIMSS 2015 bandomojo tyrimo rezultatai (8 klasė).

 

2013-2014 mokslo metai.

 

Augustinas Rimkevičius  (3b kl. ) Vilniaus m. 3 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė II vietą (mokytoja V. Černienė).

 

Paulius Stanulionis ( 4e kl.) Vilniaus m. 4 klasių mokinių konkurse „Diktanto meistras“ užėmė III vietą (mokytoja A. Urbietytė – Raižienė).

 

Deividas Kabišaitis (8d kl.) Vilniaus m. 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 6 vietą (mokytoja R. Kuklytė).

 

PADĖKA mokytojai Linai Kašėtienei už mokinės paruošimą Respublikinei pradinių klasių mokinių konferencijai „Gamta šalia mūsų 2014“

„Kengūros" konkurso pasiekimai.

 

Ula Linkevičiūtė (6d kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių moksleivių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

 

Martyna Mrazauskaitė (5d kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių moksleivių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 6 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Kasparas Urbonas (7b kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių moksleivių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 8 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Padėka mokyklos teatro būreliui už dalyvavimą XIII tarptautiniame mokinių frankofoniškojo teatro festivalyje „Pirmoji uždanga“ (vadovė A. Masiukienė).

 

4D klasė apdovanota diplomu už dalyvavimą Krantas Travel ir Nacional geografphic  organizuotame konkurse „Geriausia geografų klasė“ (mokytoja A. Luzginienė).

 

Greta Duko (5d kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių matematikos olimpiados II etape užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė).

 

Joris Beležentis (3b kl.) Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 6 vietą (mokytoja J. Dauknienė).

 

Ieva Butkutė (4c kl.)  Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 4 vietą (mokytoja A.Ruškienė).

 

Augustinas Rimkevičius (3b kl.)  Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 5 vietą (mokytoja V.Černienė).

 

Kovo 21 d. 3b klasės mokinys Matas Garbėnas respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje konferecijoje "Vanduo- gyvybės šaltinis" skaitė pranešimą "Ką mes geriame?" (mokytoja V.Černienė).

 

3-4 klasių rinktinė (3b kl. mokiniai: Ignas Kulys, Jovilė Rackevičiūtė, Julija Simutytė, Agnė Mozerytė, Arnas Usonis; 3e kl. Aloyzas Linkevičius, 4c kl.: Brigita Bakaitytė, Julius Kavavliauskas, Modestas Kružikas, Rūtenis Lekerauskas, Lukrecija Meldaikytė; 4d kl. Pavel Kulikovskij; 4e kl.:Aistė Kazakiūnaitė, Evelina Paškovskytė, Ieva Raškauskaitė, Ugnė Sirutavičiūtė, Adomas Nakrošis, Tautvydas Mažvila)  Lietuvos zoninėse "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybose lamėjo II-ąją vietą. Mokytojos J. Mažvilienė, V. Černienė, A. Vilutienė.

 

Austėja Pūraitė (6 b kl.) Vilniaus m. 6 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė VI vietą. (mokytoja  G.Zdanavičienė)

 

Justinas Letukas (2 d kl.) Vilniaus m. 2- 4 klasių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą (mokytoja  R. Černienė).

 

L. Meldaikytė (4c kl.), R. Čirikaitė (4e kl.), E. Paškovskytė (4e kl.)  4-tų klasių katalikų tikybos viktorinoje „Esu katalikas - Jėzaus draugas“ laimėjo nominaciją už meniškiausią koliažą (mokytoja J. Eigėlienė).

 

3-4 klasių rinktinė Vilniaus m. "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybose užėmė I vietą (mokytojos J.Mažvilienė, A.Vilutienė, V.Černienė).

 

Tadas Virbickas (6b kl.) Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja I.Vodčicienė).

 

Eglė Jaraitė (2b kl.) tapo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II etapo nugalėtoja (mokytoja D. Karkauskienė).

 

8c kl. mokinių ansamblis Vilniaus miesto patriotinės dainos konkurse „Dainuoju Lietuvai 2014“ apdovanotas diplomu „Už aukštą sceninę kultūrą“ (mokytojos N. Delnickienė ir V.Šapkienė).

 

Greta Duko (5d kl.) Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė).

 

Padėka 4e klasės mokytojai Astai Urbietytei – Raižienei ir mokiniams: Ugnei Sirutavičiūtei, Ievai Raškauskaitei, Dovydui Šernui, Evelinai Paškovskytei, Aistei Kazakiūnaitei, Karoliui Viduto, už dalyvavimą Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailės ir technologijų parodoje, skirtoje Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 80-čiui paminėti.

 

Milda Sičiūnaitė (2d kl.) mokinė tapo respublikinės pradinių klasių mokinių dailės ir technologijų darbų parodos – konkurso „Ištiesk žiemužei ranką“  nugalėtoja (mokytoja Ramunė Černienė)

 

Justinas Letukas (2d kl.) ir Karolis Bobrovas (2d kl.) Lietuvos aklųjų ugdymo centro parodoje - konkurse "Prikelk daiktą naujam gyvenimui", tapo nugalėtojais (mokytoja R.Černienė).

 

PADĖKA mokyklos teatro studijos nariams ir mokytojai Audronei Masiukienei už dalyvavimą
teatrinių improvizacijų renginyje „Noriu draugauti“ (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)

 

Greta Duko (5d kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" Respublikoje užėmė 14-tą vietą, Vilniaus mieste - IV vietą (mokytoja N.Dulskienė).

 

Tadas Virbickas (6b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Vilniaus mieste užėmė 18 vietą (mokytoja N.Dulskienė).

 

Ula Linkevičiūtė (6d kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose 600m bėgime  užėmė I-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Paulina Šimkutė (6b kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose 60m bėgime  užėmė II-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Aivaras Kuzminskas (6c kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose šuolio į aukštį rungtyje  užėmė 4-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Gintarė Balčiūtė (6b kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose šuolio į aukštį rungtyje  užėmė 5-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Ema Kavaliauskaitė (6c kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose 200m. bėgime užėmė 5-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Julius Vaitkus (6c kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose 200m. bėgime užėmė 7-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Paulina Drūlytė (6c kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose šuolio į tolį rungtyje užėmė 9-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Lukas Bernotas (6c kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose šuolio į tolį rungtyje užėmė 9-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Austėja Pūraitė  (6b kl.) Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose kamuolio stūmimo rungtyje užėmė 9-ąją vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose mokyklos komanda užėmė III vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

Gintarė Kaubrytė (3d kl.) tapo Vilniaus m. pradinių klasių mokinių (3 klasių grupėje) dailyraščio konkurso nugalėtoja (mokytoja J.Kaubrienė).

 

 

2012-2013 mokslo metai.

 

Tadas Virbickas (5b kl.) tarptautinėje matematikos olimpiadoje „Kengūra " Respublikoje užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė ).

 

Eva Duko (8c kl.) tarptautinėje matematikos olimpiadoje „Kengūra " Respublikoje užėmė 33 vietą (mokytoja R.Lubienė).

 

Tadas Virbickas (5b kl.) Vilniaus m. matematikos olimpiados II rate užėmė III vietą (mokytoja I.Vodčicienė).

 

Vaidas Čibiras (5c kl.) Vilniaus m. matematikos olimpiados II rate užėmė III vietą (mokytoja A.Daugialienė).

 

Vilniaus m. matematikos olimpiadoje „Varniukas" mokykla pelnė geriausių matematikų mokyklos vardą. Dalyvavo: Tomas Zapolskis (5c kl.), Vaidas Čibiras (5c kl.), Liutauras Kuolis (5c kl.), ir Tadas Virbickas (5b kl.) (mokytojos A.Daugialienė ir I.Vodčicienė).

 

Miglė Šimukonytė (8d kl.) Vilniaus m. 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 5 vietą (mokytoja I.Gustienė).

 

Evelina Kološevska (9a kl.) Respublikinėje tautinių mažumų mokyklų lietuvių kalbos olimpiadoje (kūrybinės dalies užduotyje) užėmė III vietą (mokytoja V.Blažytė - Volujevič).

 

Morta Klevinskytė (3d kl.) Vilniaus m. 3 klasių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 5-tą vietą (mokytoja J.Dauknienė).

 

Martynas Kulys (4d kl.) Vilniaus m. 4 klasių anglų kalbos olimpiadoje užėmė 12-tą vietą (mokytoja I.Guščaitė).

 

Milda Masiulytė (7c kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 7 vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

 

Barbora Žukaitė (8d kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 7 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Kasparas Urbonas (6b kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 8 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Karolis Gritėnas (5c kl.) Vilniaus m. gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 11 vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

 

Martyna Mrazauskaitė (4c kl.) Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja J.Macevičienė).

 

Ieva Butkutė (3c kl.) Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo 8 vietą (mokytoja A.Ruškienė).

 

Martynas Kulys (4d kl.) Vilniaus m. ketvirtų klasių matematikos olimpiadoje užėmė 6 vietą (mokytoja V.Babeckienė).

 

Agnė Laukaitė (2b kl.) Vilniaus m. antrų klasių matematikos olimpiadoje užėmė 7 vietą (mokytoja V.Černienė).

 

Akvilė Cvirkaitė ir Monika Vitkauskaitė (10c kl.) Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II ture užėmė I vietą (mokytoja  Daiva Paškevičienė).

 

Martynas Kulys (4d kl.) Vilniaus m. 4 klasių mokinių anglų kalbos konkurse "English is great" užėmė 8 vietą (mokytoja I.Guščaitė).

 

Matas Macevičius (12c kl.) Vilniaus m. istorijos olimpiados II etape užėmė 16 vietą (mokytoja V.Martinkėnienė).

 

Tadas Virbickas (5b kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Respublikoje užėmė 12 vietą, Vilniuje - 1 vietą (dalyvavo 6334   5-6 klasių mokiniai) (mokytoja N.Dulskienė).


Augustinas Treinys (12c kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Respublikoje užėmė 42 vietą, Vilniuje - 10 vietą (dalyvavo 3417   11-12 klasių mokinių) (mokytoja N.Dulskienė).


Ieva Savickaitė (10b kl.) Respublikiniame konkurse „Lietuvos gamtininkas" užėmė 13 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Martynas Kulys (4d kl.) Vilniaus m. diktanto konkurse laimėjo III vietą (mokytoja V.Babeckienė).

 

Ieva Butkutė (3c kl.) Vilniaus m. diktanto konkurse laimėjo III vietą (mokytoja A.Ruškienė).

 

Emilija Tėja Kašėtaitė (2b kl.) Vilniaus m. diktanto konkurse laimėjo IV vietą (mokytoja V.Černienė).

 

Monika Vitkauskaitė(10c kl.), Akvilė Cvirkaitė(10c kl.), Aistė Uždavinytė(10c kl.), Raimonda Valickaitė(10c kl.), Živilė Ulevičiūtė(10c kl.) Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos filmų konkurse „Verkių lobio beieškant" užėmė II vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

 

Vildė Jakštaitė (6c kl.) tapo nacionalinio projekto „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią" Mokyklos muziejaus ženklo - logotipo konkurso nugalėtoja (mokytoja G.Zdanavičienė).

 

Aušrinė Skukauskaitė (7c kl.), Eglė Skukauskaitė (7c kl.), Jorė Ruškytė (7c kl.) Respublikiniame maršrutų konkurse „Nuo muziejaus iki muziejaus" laimėjo I vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

 

Ula Linkevičiūtė (5d kl.) Vilniaus m. lengvosios atletikos varžybose 600m. bėgime užėmė II vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

 

Konradas Naumčikas (6c kl.) Vilniaus m. lengvosios atletikos varžybose šuolio į tolį rungtyje užėmė III vietą (mokytoja Z.Šapolienė).

2011-2012 mokslo metai.

 

Prieglius Žuklys (8b kl.) tapo nacionalinio projekto „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią" Mokyklos muziejaus ženklo - logotipo konkurso nugalėtoju (mokytoja A.Kuckaitė)

Emilija Treinytė (8c kl.) tapo nacionalinio projekto „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią" Mokyklos muziejaus ženklo - logotipo konkurso nugalėtoja (mokytoja G.Zdanavičienė).

Aistė Kaušinytė (10b kl.),Karolina Pliaugaitė 10b kl.), Ignas Pocius (10b kl.) maršrutų konkurse „Nuo muziejaus iki muziejaus" laimėjo II vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

Neringa Butkutė (8c kl.), Remigijus Černius (10b kl.) maršrutų konkurse „Nuo muziejaus iki muziejaus" laimėjo III vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

Gintarė Šėmytė (8b kl.) Vilniaus m. 8 - tų klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 5 - tą vietą (mokytoja I.Gustienė).

Aida Garnytė (8d kl.) Vilniaus m. 8 - tų klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 9 - tą vietą (mokytoja G.Zdanavičienė).

Gintaras Račas (8c kl.) XII nacionaliniame mokinių Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 4 vietą (dalyvavo 169 mokiniai) (mokytoja A.Kuckaitė).

Rolandas Danilčikovas (10d kl.) XII nacionaliniame mokinių Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 6 vietą (dalyvavo 117 mokinių) (mokytoja A.Kuckaitė).

Milda Orvydaitė (6c kl.) XII nacionaliniame mokinių Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 16 vietą (dalyvavo 158 mokiniai) (mokytoja A.Kuckaitė).

Mokytojų ir mokinių komanda respublikinio projekto „Mokykla visiems II: Atviro dialogo link“ baigiamajame renginyje „Protų mūšis“ laimėjo I vietą.

Mokyklos 5 - tų klasių komanda Vilniaus m. 5 klasių konkurse „Ar žinai Lietuvos istoriją?“ laimėjo I vietą (mokytoja V.Martinkėnienė)

Milda Orvydaitė (6c kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

Monika Orvydaitė (8c kl.) Vilniaus m. 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

Vilniaus m. mokinių 63-ųjų žaidynių keturkovės varžybose mergaičių komanda (Ieva Vaškelytė (7d kl.), Katrina Novikovaitė (7d kl.), Augustė Fišerytė (7d kl.), Gintarė Krysiuk (7b kl.), Arina Stepanova (7b kl.), Dovilė Tomašauskaitė (7b kl.)) užėmė III vietą (mokytoja B.Keršulienė).

Vilniaus m. mokinių 63-ųjų žaidynių keturkovės varžybose Ieva Vaškelytė (7d kl.) asmeninėse varžybose laimėjo I vietą (mokytoja B.Keršulienė).

Martynas Kulys (3d kl.) Respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė 7 vietą (mokytoja V.Babeckienė).

8c klasė (klasės vadovė G.Zdanavičienė) Nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ 2011-2012 užėmė III vietą.

Monika Vitkauskaitė (9c kl.) Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape užėmė III vietą (mokytoja Daiva Paškevičienė).

Julius Baronas (4b kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 5 vietą (mokytoja D.Karkauskienė).

Martyna Mrazauskaitė (3c kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 8 vietą (mokytoja J.Macevičienė ).

Vaidas Čibiras (4c kl.) Vilniaus m. matematikos olimpiadoje „Varniukas“ užėmė 7 vietą (mokytoja I.Adelbergienė).

Matas Sungaila (6c kl.) Vilniaus m. matematikos olimpiadoje „Varniukas“ užėmė 10 vietą (mokytoja H.Žavoronok).

Aistė Uždavinytė (9c kl.) ir Augustina Sriubiškytė (9c kl.) respublikiniame mokinių konkurse "Tikėjimas ir mokslas - du sparnai kilti į tiesą" finale pelnė specialų prizą (mokytoja S.Čepaitė).

Danielius Eidukonis (12c kl.) geografijos olimpiados II etape užėmė III vietą (mokytoja A.Tubutienė).

Martynas Kulys (3d kl.) Vilniaus m. 3-ių klasių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą (mokytoja V.Babeckienė).

Vakarė Radvilaitė (4c kl.) meninio skaitymo konkurso "Margu vaikystės keliu " II etape tapo nugalėtoja (mokytoja I.Adelbergienė).

Žilvinas Vitkevičius (11b kl.) biologijos olimpiados II etape Respublikoje užėmė III vietą (mokytoja Dž. Tvaronienė).

Matas Macevičius (11c kl.) istorijos olimpiados II etape užėmė 9 vietą (mokytoja V.Martinkėnienė).

Edvinas Rynkevičius (3a kl.) Vilniaus m. 3-4 klasių valstybinės kalbos olimpiadoje užėmė 5 vietą (mokytoja G.Knezėnienė).

Vilniaus m. draugiškoje tarpmokyklinėje geografijos olimpiadoje laimėjo:

Eva Blaževičiūtė (7c kl.) I vietą, Milda Orvydaitė (6c kl.) II vietą, Gintaras Račas (8b kl.) III vietą, Monika Vitkauskaitė (9c kl.) III vietą, Vladyslav Palkevič (7b kl.) V vietą. (Mokytojos A.Kuckaitė, A. Tubutienė)

Mykolas Kirkutis (12c kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Respublikoje užėmė 33 vietą, Vilniuje - 11 vietą (dalyvavo 3370   11-12 klasių mokiniai ) (mokytoja N.Dulskienė).

Augustinas Treinys (11c kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"  Respublikoje užėmė 36 vietą, Vilniuje - 12 vietą (dalyvavo 3370   11-12 klasių mokiniai) (mokytoja N.Dulskienė).

Simonas Maliauka (12d kl.) tarptautiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras"   Vilniuje užėmė 22 vietą (mokytoja N.Dulskienė).

2010-2011 mokslo metai.

Liucija Vaicenavičiūtė (4b kl.) tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“  Respublikoje užėmė I vietą (mokytoja V.Černienė).

Eva Duko (6c kl.) Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja L.Talačkienė).

Emilija Biekšaitė (8b kl.) Vilniaus m. 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 4 vietą (mokytoja  R. Rėkuvienė).

Radvilė Mauricaitė (8b kl.) Vilniaus m. 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 9 vietą (mokytoja  R. Rėkuvienė).

Evaldas Platkovskis (4a kl.) Vilniaus m. lietuvių (valstybinės) kalbos olimpiadoje užėmė 6 vietą (mokytoja G.Knezėnienė).

Morta Klevinskytė (1d kl.) Vilniaus m. pirmų klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Mano pirmasis poezijos posmas" užėmė I vietą (mokytoja A.Luzginienė).

8b klasė konkurse "Blaivi klasė" Vilniaus m. ir rajono savivaldybėse užėmė I vietą (mokytoja Daiva Paškevičienė).

Mindaugas Grigalauskas (10c kl.)  Vilniaus m. 62-ųjų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos šuolio į tolį varžybose užėmė II vietą (mokytoja E.Janušaitienė).

Ieva Vaškelytė (6d kl.)  Vilniaus m. 62-ųjų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos 60 m bėgimo rungtyje užėmė II vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Karolis Martinkėnas (7c kl.)  Vilniaus m. 62-ųjų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos 200 m bėgimo rungtyje užėmė II vietą (mokytoja A.Vilutienė).

6-7 klasių mergaičių komanda (I.Vaškelytė (6d kl.), A.Šapkaitė (6d kl.), J.Krupavičiūtė (7c kl.), A.Minderytė (7c kl.), I.Pleitaitė (7c kl.), U.Rumšaitė (7b kl.))  Vilniaus m. 62-ųjų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmė 7 vietą (mokytoja J.Mažvilienė).

Vilniaus m. regbio varžybose mokyklos komanda užėmė I vietą (mokytoja B.Keršulienė).

Gintaras Račas (7c kl.)  XI respublikiniame Č.Kudabos moksleivių konkurse užėmė 17 vietą (dalyvavo 184 septintokai) (mokytoja A.Kuckaitė).

Neda Zalieskaitė (7d kl.) apdovanota diplomu už kūrybingą dalyvavimą plakato ir atviruko konkurse, skirtame Vasario 16-osios paminėjimui, organizuotame Lietuvos Nacionalinio muziejaus ir Signatarų Namų  (mokytoja A.Žavoronok).

Emilija Treinytė (7c kl.) apdovanota pagyrimo raštu už kūrybingą dalyvavimą plakato ir atviruko konkurse, skirtame Vasario 16-osios paminėjimui, organizuotame Lietuvos Nacionalinio muziejaus ir Signatarų Namų  (mokytoja A.Žavoronok).

Karolis.Bartaška (12c kl.) Vilniaus m. 10-12 klasių istorijos olimpiadoje užėmė 11 vietą (mokytoja V.Martinkėnienė).

Danielius Eidukonis (11c kl.) Vilniaus m. 9-12 klasių geografijos olimpiadoje užėmė 15 vietą (mokytoja A.Tubutienė).

Mindaugas Bagdonas (9b kl.) Vilniaus m. 9-12 klasių geografijos olimpiadoje užėmė 61 vietą (mokytoja A.Kuckaitė).

Lina Stakelskaitė (10c kl.) Vilniaus m. dailės olimpiadoje užėmė 16 vietą  (mokytoja N.Kūjalytė).

Sandra Barysaitė (5b kl.) projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ pateko į pirmąjį etapą .

Dalyvavimas:

Matas Danilaitis (4c kl.) dalyvavo Vilniaus m. savo kūrybos eilėraščių šventėje "Vaikų poezijos pavasarėlis - 2011m"  (mokytoja V.Ulevičienė).

2009-2010 mokslo metai.

Justas Klimavičius (8d kl.) Respublikiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 9 vietą respublikoje ir 2 vietą Vilniaus mieste (mokytoja R.Lubienė).

Liucija Vaicenavičiūtė (3b kl.) Respublikiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 14 vietą respublikoje ir 5 vietą Vilniaus mieste (mokytoja V.Černienė).

Tadas Virbickas (2b kl.) Respublikiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 5 vietą Vilniaus mieste (mokytoja D.Karkauskienė).

Emilija Vancevičiūtė (2b kl.) Respublikiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 9 vietą Vilniaus mieste (mokytoja D.Karkauskienė).

Eva Duko (5c kl.) Respublikiniame matematikos konkurse "Kengūra" užėmė 28 vietą respublikoje (mokytoja R.Lubienė).

Dalius Adomėnas (10d kl.) išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui su ąžuolo šakele ir apdovanotas elitiniu diplomu.

Robertas Čepulis (10d kl.) išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui su ąžuolo šakele.

A.Jurgelėnas (10d kl.) , J.Kvietkauskas (10d kl), S.Maliauka (10d) išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui.

X respublikiniame moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurse Gintaras Račas (6e kl.) užėmė 18 vietą (konkurse dalyvavo 182 šeštokai), (mokytoja A.Kuckaitė), Danielius Eidukonis (10c kl.) užėmė 15 vietą (dalyvavo 128 dešimtokai), (mokytoja Anelė Tubutienė).

7b klasės mokiniai: Emilija Biekšaitė, Astė Juodikytė, Barbora Matonytė, Valdas Staškevičius, Antanas Mačionis respublikiniame projekte „Grynos sultys" užėmė I vietą (mokytoja Daiva Paškevičienė).

Monika Navickaitė (5c kl.) Vilniaus m. IV-je 5-ų klasių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė 7 vietą (mokytoja Daiva Paškevičienė).

Simona Delnickaitė (1c kl)  Vilniaus m. I - ų klasių raiškaus skaitymo konkurse „Mano pirmasis poezijos posmas" užėmė III vietą (mokytoja J.Macevičienė).

Monika Orvydaitė (6c kl.) Vilniaus m. 5-6 klasių gamtos mokslų olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Dž.Tvaronienė).

Mergaičių krepšinio komanda: Rūta Savickaitė (9b kl.), Danielė Vinclovaitė (8d kl.), Audronė Aleksaitė (8d kl.), Ieva Černiauskaitė (8e kl.), Ieva Savickaitė (7b kl.), Elvyra Krisinel (7b), Gabrielė Bučytė (6b kl.), Urtė Savickaitė (5d kl.), Rusnė Urbikaitė (8d kl.) Vilniaus m. ir Vilniaus regiono krepšinio varžybose laimėjo I vietą (mokytoja E.Janušaitienė).

Justė Navickaitė (4d kl.) Vilniaus m. 4 - ų  klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja A.Luzginienė).

Marina Zacharova (4a kl.) Vilniaus m. 4 - ų  klasių mokinių valstybinės kalbos olimpiadoje užėmė V vietą (mokytoja G.Knezėnienė).

Dominyka Kuosmanen (3e kl.) Vilniaus m. 3 -ių  klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 11 vietą (mokytoja D.Paškevičienė).

Rusnė Urbikaitė (8d kl.) Vilniaus m. 61-osiose mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė II vietą.

Vytautas Dubauskas (12c kl.) Vilniaus m. 61-osiose mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė II vietą.

Mindaugas  Grigalauskas (9c kl.) Vilniaus m. 61-osiose mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose šuolio į tolį rungtyje užėmė II vietą.

Danielius Eidukonis (10c kl.) Vilniaus m. jaunųjų geografų olimpiadoje užėmė 12 vietą (mokytoja A.Tubutienė).

Justas Klimavičius (8d kl.) Respublikiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" užėmė III vietą.

Paulina Subačiūtė (6e kl.) Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. Pirmojo policijos komisariato prevencinėje programoje „Augu prasmingai" laimėjo konkurse „Ateities policijos įvaizdis mano akimis".

Arūnė Ulvydaitė (6e kl.) Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. Pirmojo policijos komisariato prevencinėje programoje „Augu prasmingai" laimėjo konkurse „Ateities policijos įvaizdis mano akimis".

Ugnė Marija Rumšaitė (6e kl.) Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. Pirmojo policijos komisariato prevencinėje programoje „Augu prasmingai" laimėjo konkurse „Ateities policijos įvaizdis mano akimis".

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. Pirmojo policijos komisariatas pareiškė padėką mokytojai Anetai Žavoronok  už iniciatyvą ir nuoširdžią pagalbą moksleiviams dalyvavusiems  konkurse „Ateities policijos įvaizdis mano akimis".

 

2008-2009 mokslo metai.

Ignas Kazlauskas (5e kl.) Vilniaus m. 4-6 klasių mokinių epistolinio rašinio konkurse "Laiškas Mamai" užėmė I vietą (mokytoja V.Blažytė)

Vilniaus m. konkurse "Mes policijos bičiuliai" 4e kl. užėmė II vietą (mokytoja A.Blockuvienė).

T.Baliukevičius (12c kl.) ir D.Adomėnas (9d kl) išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui su ąžuolo vainiku.

I.Narvoišas (12c kl.) irV.Dubauskas (11c kl.) išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui su ąžuolo šakele.

A.Jurgelėnas (9d kl.) , J.Kvietkauskas (9d kl), I.Daleckis išlaikė kūno kultūros normatyvus aukso ženkleliui.

M.Kasiulis(9d kl.)  išlaikė kūno kultūros normatyvus sidabro ženkleliui.

P.J. Vildžiūnas  (6e kl.) Respublikiniame Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 13 vietą (dalyvavo 160 šeštokų) (mokytoja A.Kuckaitė).

J. Klimavičius (7d kl.) Respublikiniame Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė 18 vietą (dalyvavo 182 septintokai) (mokytoja A.Tubutienė).

2009 m. Vilniaus Arkivyskupijos Katechetikos centro organizuotoje viktorinoje "Esu katalikas - švenčiausios Bažnyčios narys" 4 klasių mokinių grupė : Monika Navickaitė (4c kl.), Eva Blaževičiūtė (4c kl.), Emilija Zlatkutė (4b), Aušrinė Šapkaitė (4d) užėmė III -ąją  vietą (mokytoja J.Eigėlienė).

Vilniaus m. 60-jų mokinių sporto žaidynių turizmo varžybose mokyklos komanda: Emilis Noginas (7d kl.), Robertas Naumčikas (7d kl.), Benediktas Nikolaičiuk (7d kl.), Mindaugas Bureika (8b kl.) užėmė I vietą (mokytoja D.Steponavičienė).

Tomas Vaškevičius (8b kl.) Vilniaus m. fizikos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytojas T.Kivaras).

Emilija Biekšaitė (6b kl.) Vilniaus m. lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja R.Rėkuvienė).

8b klasė (mokytoja V.Kirkilaitė) Vilniaus m. mokyklų konkurse "Nerūkanti klasė" užėmė III vietą.
Vytautas Dubauskas (11c kl.) Vilniaus m. 60 - ųjų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Mindaugas Grigalauskas  (8c kl.) Vilniaus m. 60 - ųjų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose šuolio į tolį  rungtyje užėmė III vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Tomas Vaškevičius (8b kl.) Vilniaus m. informatikos olimpiadoje užėmė III vietą.

Kotryna Bulikaitė (8c kl.) Vilniaus m. anglų kalbos olimpiadoje užėmė I-ąją vietą (mokytoja B.Anelauskienė).

Vilniaus m. 60-ųjų mokinių sporto žaidynių 1998 m. gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybose mokyklos komanda (R.Virbalas 5c kl., K.Juodka 4b kl., N.Varnas 4e kl., T.Jakštas 4e kl., E.Ramonas 4e kl., P.Pamparas 5b., Ž.Šaruolis 4b kl., A.Daunoravičiūtė 5d kl., K.Petkutė 5d kl., P.Subačiūtė 5e kl., E.Bandzaitė 5b., U.Borodičaitė 5b., G.Bagdonaitė 5d kl.) užėmė III vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Rusnė Urbikaitė (7d kl.) Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose užėmė I vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Indrė Nakutavičiūtė (7b kl.) Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose užėmė I I vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Rapolas Remeikis (6d kl.) Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose užėmė I I vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Motiejus Vyšniauskas (6d kl.) Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose užėmė I I vietą (mokytoja A.Vilutienė).

Justas Klimavičius (7d kl.) respublikiniame informacinių technologijų konkurse "Bebras" užėmė II vietą (mokytoja N.Dulskienė).

Prancūzų kalbos mokytoja Asta Bieliauskaitė 2007-2008 m.m. vykdė projektą "Teatras prancūziškai" ir tapo Lietuvos mokytojų fondo laimėtoja.

Astė Juodikytė (6b kl.) - Gyvūnų globos tarnybos "Pifas" organizuotame piešinių konkurse 5-8 kl. mokinių grupėje užėmė I vietą, o Jovita Krupavičiūtė (6c kl.) - užėmė III vietą (mokytoja A.Žavoronok).

2007-2008 mokslo metai.

8 C klasė (kl. vadovė A.Rudytė) Vilniaus apskrities konkurse "Nerūkanti klasė 2007-2008" užėmė II vietą.

8D klasės mokinys Linas Klimavičius tarptautiniame  matematikos konkurse "Kengūra 2008"  užėmė I vietą (mokytoja H.Žavoronok).

4B klasės mokinė Gintarė Šėmytė tarptautiniame  matematikos konkurse "Kengūra 2008"  užėmė I vietą (mokytoja D.Karkauskienė).

8D klasės mokinys Linas Klimavičius Vilniaus miesto matematikos olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja H.Žavoronok).

11D klasės mokinė Greta Šablinskaitė Vilniaus miesto vokiečių kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja L.Ramoškienė).

7C klasės mokinys Mindaugas Grigalauskas Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose šuoliuose į tolį užėmė I vietą (mokytoja Z.Šapolienė).

6E klasės mokinė Eva Černiauskaitė Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą (mokytoja Z.Šapolienė).

6D klasės mokinys Justas Klimavičius respublikiniame moksleivių Č.Kudabos geografijos konkurse užėmė VIII vietą (mokytoja A.Tubutienė).

4C klasė Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato organizuotame konkurse "Mes policijos bičiuliai" užėmė I vietą.

2006-2007 mokslo metai.

11A klasės mokinė Eglė Stankevičiūtė (mokytoja G.Zdanavičienė) Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė I-ąją vietą.

8D klasė (klasės auklėtoja V.Martinkėnienė) konkurse "Nerūkanti klasė 2007" Vilniaus apskrityje užiemė I-ąją vietą.

10D klasės mokinė Violeta Šaravina  Vilniaus miesto spartakiadoje šuolio į tolį varžybose užėmė I-ąją vietą (mokytoja A.Vilutienė).

7B klasės mokinys Povilas Šakalys Vilniaus m. keturkovės varžybose užėmė I-ją vietą (mokytoja Z.Šapolienė).

6-7 klasių berniukų komanda Vilniaus m. keturkovės varžybose užėmė II-ją vietą (mokytoja Z.Šapolienė).

Kompiuterinio raštingumo įskaitą  išlaikė 88% abiturientų ( respublikos vidurkis 66%).

11B klasės mokinė Eglė Marinskytė Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiadoje užėmė IV-ją vietą (mokytoja D.Norkuvienė).

 

Pamokų laikas

Pirma pamaina

1. 8.00   –  8.45
2. 8.55   –  9.40
3. 9.50  – 10.35
4. 10.55 – 11.40
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35

Antra pamaina

1. 12.55  13.40
2. 13.50
14.35
3. 14.55
15.40
4. 16.00
16.45
5. 16.55
17.40
6. 17.50
18.35

Naudingos nuorodos

 

 

 

 

 

Patyčių dėžutė